شرکت طراحی سایت

  • شرکت طراحی سایت دایموندوب با سابقه ای درخشان در طراحی و اجرا انواع سایت های مختلف، آماده خدمت رسانی به شما هم مینهنان عزیز می باشد.

    برای ثبت درخواست طراحی سایت وردپرس روی یکی از گزینه ها کلیک کنید.

demo-attachment-184-Polygon-hero-right
شرکت طراحی سایت حرفه ای

هزینه طراحی سایت

انواع زبانهای طراحی سایت

زبان های برنامه نویسی زیادی وجود دارند که با هرکدام میتوان وبسایت هایی را راه اندازی کرد. هر کدام از این زبان ها ویژگی ها منحصر به فرد خود را دارند که در ادامه به توضیح مختصر هر کدام میپردازیم.

wordpress

طراحی سایت با وردپرس

از مزایای این روش میتوان به سادگی و سرعت در اجرا اشاره کرد. وردپرس نشات گرفته از چندین زبان مانند:  ...,pythin ,javascript, php, JQuery است. 

files

طراحی سایت با php

php زبان محبوب برنامه نویسی تحت وب است که کاربردهای فراوانی دارد. اما بیشترین استفاده از آن در طراحی وب سایت است. 

web

طراحی سایت با asp.net

این زبان اختصاصا برای وب نوشته شده و کدهای بسیار بهینه ای دارد. از نظر سئویی نیز میتواند بسیار بهینه عمل کند.

joomla

طراحی سایت با جوملا

جوملا یک زبان برنامه نویسی تحت وب است که مخصوص طراحی های سایت است. تقریبا به دلیل قدیمی بودن نسخه های این زبان استفاده از آن منسوخ شده.

structure

طراحی سایت با  react

روشی جدید در طراحی وب با زبان اختصاصی react که طرح ها و مدل های بسیار زیبایی را به شما میدهد، همچنین برای وبسایتهایی که اپلیکیشن دارند این گزینه مناسب است.

conversation

طراحی سایت با سایت سازها

در یکی دو سال اخیر سایت سازهایی با په عرصه گذاشتند که کلیت بدی ندارند، با این حال پیشنهاد ما برای شما داشتن یک سایت اختصاصی با مالکیت تمام برای شماست.

معایب و مزایای طراحی سایت با زبان های برنامه نویسی

زبان های برنامه نویسی قابلیت گسترش زیادی دارند و اختصاصا برای شما نوشته شده اند. این مسئله مهمترین مزیت طراحی سایت با زبان اختصاصیست.

از معایب این زبان ها میتوان به زمان بر بودن و در نتیجه هزینه تمام شده بسیار بالاتر نسبت به طراحی سایت با وردپرس یادکرد.

معایب و مزایای طراحی سایت وردپرس

نزدیک به 60 درصد وبسایت های دنیا از وردپرس استفاده میکنند. سایتهایی با درجه کیفی بالا، از فروشگاهی و شخصی گرفته تا معدنی و صادراتی همگی با وردپرس طراحی شده اند. سایتهایی شیک، پویا، کارآمد و مدرن از مزیتهای طراحی سایت با وردپرس است.

از معایب وردپرس نمیتوان گفت…

ویژگی های یک طرحی سایت حرفه‌ای

هر عمل حرفه ای نیاز به یک سری پیش نیاز ها دارد. طراحی سایت حرفه ای نیز پیش نیازهایی دارد که در ادامه به توضیح مختصر هر کدام میپردازیم.

ریسپانسیو بودن

طبق تجربیاتی که ما از پرو›ه های مختلف داریم نزدیک به 80 درصد کاربران با موبایل جستجو میکنند. این رقم در تبلیت به 3 درصد و در دسکتاپ به 17 درصد میرسد. پس رسپانسیو بودن نکته مهمی در طراحی سایت است

UX & UI حرفه ای

اینکه محتوای صفحه شما کامل باشد اما هیچ جذابیتی برای مخاطب نداشته باشد تا حدودی بی فایده است. رابط کاربری و طراحی صفحه دو نکته از مهمترین نکا سئویی و دیجیتال مارکتینگ هستند که بهره گیری از این موارد چند مرحله باعث پیشرفت کار شما خواهد شد.

سرعت بالا

کاربران بیشتر از 4 ثانیه منتظر لود شدن صفحه شما نمی مانند. البته با توجه به وضعیت کنونی اینترنت در ایران این رقم بیشتر هم شده. اما نمونه طراحی سایت های ما همگی زیر 3 ثانیه اند.

demo-attachment-183-Polygon-hero-left
demo-attachment-183-Polygon-hero-left

قابل گسترش

اینکه یک سایت استاتیک داشته باشید بد نیست، اما داشتن سایت دینامیک و پویا باعث جلوگیری از هدر رفتن بزرگترین هزینه شما یعنی زمانتان خواهد شد. 

تمای سایت های که دایموند وب طراحی میکند امکان گسترش و وسعت دادن سایت وجود دارد 

سئو شده

بسیاری از طراحی ها شکیل هستند، اما از نظر سئویی مشکلات فراوان دارند. ما در طراحی های خود از روش هایی استفاده می کنیم که سایت شما از لحاظ ساختاری سئو بیس باشند. و حتی اگر شما فقط مطلب روی سایت قرار دهید بسیاری از تسک های سئو در آن رعایت شده اند.

بهترین شرکت طراحی سایت

شرکتی بهترین است که بتواند با توجه به نیاز مشتریان خود بهترین پیشنهاد را به آن ها داشته باشد. برای مشاوره رایگان فرم را پر کنید.

فرم درخواست طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کارهای متعدد و با کیفیت طراحی سایت های ما را میتوانید از صفحه نمونه کار طراحی سایت ببینید.

شرکت طراحی سایت دایموندوب

شرکت طراحی سایت دایموند وب این مژده را به شما عزیزان می دهد تا با بهینه ترین حالت هزینه ها، بهترین خروجی کار را داشته باشید. طراحی های انجام شده نزد ما دارای پشتیبانی ویژه می باشند.

طراحی سایت با وردپرس

هر مدل سایتی که نیاز داشته باشید را میتوانیم با وردپرس طراحی کنیم. کیفیت بالا و انعطاف پذیری، همچنین اپن سوروس بودن این زبان دست طراحان را برای طراحی های منحصر به فرد باز گذاشته است.

خدمات طراحی سایت دایموند وب شامل چه مواردیست؟

در ادامه اگر سعادت همکاری با شما را داشتیم ارائه خدمات زیر را برای شما فراهم میکنیم.

طراحی سایت ارزان برای چه کسب و کارهایی مناسب است ؟

طراحی سایت ارزان زیاد توصیه نمیشود. با این حال بیشتر کسب و کارهایی که نیاز به امکانات پیشرفته ای ندارند میتانند از طراحی سایت ارزان ما نیز بهره مند شوند.

مشاوره رایگان برای طراحی سایت مشهد

اگر ساکن مشهد هستید این مژده را به شما میدهیم که میتوانید به صورت ویژه  یک مشاوره برای طراحی سایت مشهد از ما داشته باشید. برای درخواست مشاوره طراحی سایت در مشهد تماس بگیرد یا فرم وسط صفحه را پر کنید.

زنبیل خرید