سئو سایت با شرکت سئو سایت دایموندوب

سئو سایت 

در سال 2022 بالغ بر 80 درصد کسب و کارها به سمت دیجیتالی شدن روی آوردند. همه این بیزینس ها داشتن یک وبسایت را تجربه کرده اند. اما فروش یا مشتری یابی از طریق وبسایت را نه! 

سئو سایت دیده شدن وبسایتتان را در صفحات برتر گوگل تضمین میکند. با سئو می توانید مشتریان هدف خود را پیدا کرده و باعث سود آوری بیشتر شوید. 

سئو چیست؟

SEO  یا بهینه سازی موتورهای جستجوگر  که به انگلیسی Search engine optimization  می شود سئو نام دارد. تمام روش هایی که یک متخصص وب برای رسیدن وبسایت به رتبه های برتر گوگل انجام میدهد همان سئو کردن است. 

اهمیت سئو وبسایت

دیجیتال مارکتینگ تقریبا جزئی از جدیدترین علوم دانشگاهیست که به بازاریابی دیجیتال میپردازد. از دید دایموندوب، سئو مهمترین بخش از دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی درونگراست. چرا که با سئو کردن میتوانیم هزینه های تبلیغات را تا حد قابل توجهی کاهش دهیم. این موضوع در بلند مدت میتواند به نفع کسب و کار ها باشد. 

سئو بازاریابی درونگراست

سئو سایت شامل چه مواردیست؟

زمانی که شما به یک شرکت سئو مراجعه می کنید، حتما با مواردی مواجه خواهید شد که پیش نیاز سئو کردن می باشد. موارد مهمی که تا حدودی در این قسمت به آن میپردازیم

خدمات سئو

خدمات سئو اعم از سئو داخلی، خارجی و فنی یا همان تکنیکال که هر سه مورد در شرکت سئو دایموندوب به خوبی انجام می شود

طراحی سایت

شاید کسب و کار شما هنوز وارد مرحله دیجیتالی شدن نشده! پس در مرحله اول باید داشتن یک وبسایت را تجربه کنید. یک طراحی سایت اصولی و سئو دوست!

مشاوره سئو

اینکه وبسایت شما در چه مرحله ایست و چه نیازهایی برای بهتر شدن دارد، نیازمند یک مشاوره سئو اصلی است.

آنالیز سایت

اگر تا حدود زیادی سئو کردید یا به مشکل خورده اید نیاز به آنالیز سایت دارید. در ابتدای کار اسیت شما به صورت کامل آنالیز و مطابق با داشته ها و نداشته ها سئو سایت چیده میشود

استراتژی سئو

اینکه اول راه هستید یا در بعضی کلمات رتبه دارید یا حتی فروش خوبی دارید اما برای بهتر شدن و جلو زدن از رقبا اقدام کرده اید نیازمند یک استراتژی سئو قدرتمند ومطابق با الگوریتم های گوگل است.

تبلیغات کلیکی

شاید تبلیغات را نتوان جزئی از سئو دانست. اما برخی کسب و کارها برای مناسبتهایی عجله دارند. مثلا نزدیک به عید نوروز است و فروش بالایی را تجربه خواهد کرد. در این صورت چون سئو اصولی زمانبر است ما تبلیغات کلیلکی را در کنار سئو پیشنهاد می کنیم.

سئو سایت چند مدل دارد؟

سئو کردن سه روش اصلی دارد که هر کدام از انها معایب و مزایایی دارند. سئو وبسایت به صورتی خوب است که بتوان از هر کدام از این روش ها به خوبی بهره گرفت به طوری که تمام الگوریتم های گوگل و آپدیت های جدید گوگل را شامل شود تا به بهترین نتایج دست پیدا کنیم. در ادامه به معرفی هر کدام از این روش ها به طور خلاصه میپردازیم.

سئو کلاه سفید

این روش مانند یک دانش آموز بسیار منظم است که اجازه تجربیات و خلق آثاری جدید را به خود نمیدهد و تنها به گفته های معلمش گوش میکند و در نهایت هیچ علم جدیدی به علوم دنیا اضافه نمی شود. به عبارتی در سئو کلاه سفید فقط مطابق با الگرویتم های گوگل پیش میرویم ولاغیر!

سئو کلاه سیاه

برعکس روش قبل سئو کلاع سیاه همان دانش آموز بی نظم و انظباط است که تماما مورد جریمه های معلم واقع می شود. تجربیات جدید خلق میشود، اما همه آن غیر قانونیست! با سئو کلاه سیاه دقیقا سایت شما شامل جریمه های گوگل می شود.

سئو کلاه خاکستری

این روش بهترین دانش آموز کلاس است که هم گفته های معلم را گوش می کند و هم تجربیات جدید قانونی کشف می کند. سئو کلاه خاکستری به نوبه ای بهترین روش سئو است.

دایموند وب از کدام روش در سئو سایت استفاده می کند؟

دایموندوب بسته به نیاز و رقابت های کسب و کاری حوزه شما بهترین گزینه را برای سئو کردن انتخاب می کند. اما قطعا آن دانش اموز بی انظباط نیست!

سئو وبسایت چند بخش دارد؟

سه بخش اصلی اف پیج(off page)، آن پیج(on page) و سئو فنی(technical) که در ادامه مختصری از هر کدام را شرح می دهیم.

سئو داخلی

سئو داخلی یا همان On page  به انجام تمام کارهایی گفته می شود که روی خود سایت در حال پردازش است. از لینک سازی داحلی تا نوشتن تایتل یا دیسکریپشن مناسب همگی عضوی از سئو داخلی محصوب می شوند.

سئو فنی

مهندسی سازی سایت از نظر گوگل و رعایت همان آیین نامه ها مثل کد های صحیح سایت، سرعت بالا، عدم کنیبالیزیشن یا همنوع خواری صفحات بخش هایی از سئو فنی یا تکنیکال سئو هستند.

سئو خارجی

تمام کارها و روش هایی که بیرون از سایت برای نتیجه گرفتن در صفحات گوگل انجام می شود همان سئو خارجی یا Off page است. لینک سازی خارجی اصولی و حتی تبلیغات  میتوانند مهمترین قسمت از این بخش باشند.

مهمترین عوامل موثر در سئو سایت

سئو سمنتیک یا معنی گرا جزء یکی از آپدیت های گوگل بود. اینکه ارتباط بین همه چیز در یک صفحه به صورت اصولی باشد خیلی مهم است. ارتباط صحیح بین محتوای تولید شده با کلمات کلیدی، آدرس صفحه، عنوان صفحه، جستجوی کاربران، سرتیترها، تعداد کلمات کلیدی و… جزئی از مهمترین عوامل موثر در سئو سایت هستند.

عوامل موثر بر سئو سایت
سئو سایت انگلیسی

سئو سایت در وب انگلیسی چگونه است؟

قطعا اگر روش های سئو وب فارسی را برای وب انگلیسی اجرا کنیم سایت پنالتی خواهد شد.

الگوریتم های گوگل برای وب انگلیسی بسیار سخت گیرانه تر و با قاطعیت جدی تری پیگیری می شود. 

برای وبسایت انگلیسی حتما با یک شرکت معتبر همکاری کنید.

سئو سایت با نگرش دیجیتال مارکتینگ

شرکت های سئو اغلب فقط سئو می کنند. اما KPI های تعیین شده کارفرما را نادیده میگیرند.

سئو سایت با دید دیجیتال مارکتیک افزایش فروش یا افزایش مشتری واقعی را برای شما به همراه دارد 

kpi و تعیین هدف در سئو

مراحل سئو سایت چگونه است؟

اگر شما سئو سایت خود را به شرکت سئو دایموندوب بسپارید مراحل زیر را تا رسیدن به رتبه های برتر پیش خواهیم گرفت. با ما همراه باشید.

سوالات مربوط به سئو سایت

بسته به سایت، رقبا و عومال متعدد دیگر بین 3 ماه تا 1 سال حداقل زمان رسیدن به نتایج برتر است

ترافیک ارگانیک یعنی سئوی خوب. ترافیک مستقیم یعنی برندینگ خوب.

شرکت سئو و دیجیتال مارکتینگ دایموندوب این دو را در کنار هم انجام خواهد داد.

سئو سایت دائمیست ولی تبلیغات تا زمان داشتن شارژ پنل بالا هستید.

زنبیل خرید