مشاوره سئو سایت پارکت

توضیحات کوتاه

توضیحات محصول

اغلب مشاغل به کسب درآمد بیشتر از طریق فضای دیجیتال روی آورده اند. در این بین وبسایت های پارکت  در هر صنفی یک سایت دارند. داشتن سایت خود مزیتیست که شما را از رقبایتان متمایز میکند . اما داشتن وبسایت تنها کافی نیست. زیرا بدون سئو سایت به صفحه اول نتایج گوگل نمیرسید. پس داشتن یک سایت به همراه سئو میتواند فروش شما را چند برابر کند و روی برند سازی شما تاثیر بگذارد.
مشاوره سئو سایت پارکت بعد از طراحی سایت یک امر لازم است. ما اینجاییم تا به شما مشاوره صحیحی از روند سئو داشته باشیم.در ادامه با ما همراه باشید تا قیمت های مختلف مشاوره سئو را بررسی کنیم.

مشاوره سئو سایت شامل چند بخش اصلیست؟

سئو سه بخش اصلی دارد. سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی یا تکنیکال در ادامه به بررسی این سه مورد میپردازیم.

مشاوره سئو داخلی:

برای سایت پارکت فروشی از سئو داخلی میتوان به چیدن کلمات کلیدی به طور صحیح، لینک سازی داخلی اصولی، ساختار لینک های پوشاننده، هدینگ بندی مناسب و .... می باشد. با رزور وقت مشاوره سئو داخلی برای سایت پارکت فروشی تمام این موارد بعلاوه موارد فنی دیگر توضیح داده خواهد شد. (اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو داخلی)

مشاوره سئو خارجی برای سایت سرامیک فروشی

سئو خارجی یک بخش مهم است که در وب فارسی باید به آن توجه ویژه داشت. چرا که هنوز هم کوگل به بک لینک های دریافی از وبسایت های مهم اهمیت میدهد. لینک سازی خارجی و سئو اف پیج off page باید به صورت تخصصی انجام شود، چرا که ممکن است گوگل به دلیل عدم رعایت قوانینش سایت شما را از نتایج گوگل حذف کند. در جلسه مشاوره سئو خارجی سایت پارکت فروشی این مورد هم بررسی می شود. (اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو خارجی)

مشاوره سئو فنی برای وبسایت پارکت فروشی

این بخش از سئو نیاز به تخصص خاص و دانش ویژه دارد. مواردی مانند سرعت سایت، بک اند سایت، فرانت اند سایت، حتی بخش هایی از طراحی سایت جزئی از سئو فنی یا تکنیکال هستند که ما به آن توجه ویژه داریم. (اطلاعات تکمیلی در رابطه با سئو فنی سایت)

مشاوره سئو صفحه محصول برای سئو سایت سرامیک فروشی

برای سایت پارکت سئو صفحه محصول و خدمات مهمترین بخش از سئو است. نوشتن محتوای صحیح در این بخش بسیار حائز اهمیت می باشد. استرانژی صحیح تولید محتوای صفحه، ساختار لینکهای صحیح این صفحه،استراتژی تصویر شاخص و ... در این بخش توضیح داده خواهد شد. مثلا خدمات نصب پارکت می تواند بسیار مفید باشد.

مشاوره انتخاب کلمه کلیدی محصول و خدمات

هر فروشگاهی محصولات و خدمات متفاوتی دارد. بدون داشتن استراتژی سئو رسیدن به صفحه یک کار سختیست. در جلسه مشاوره سئو ما تمام کلمه کلیدی های مهم برای محصولات و دسته بندی محصولات و خدمات شما را ارائه خواهیم داد.

مشاوره در رابطه با ماتریس کلمه کلیدی

پس از گردآوری کلمات کلیدی، ماتریس کلمه کلیدی چیده میشود و مطابق با بودجه بندی شما برنامه ریزی و مشاوره سئو سایت پارکت صورت میگیرد.
مثلا کلمه کلیدی پارکت اطلاعات عمومی
پارکت ایتالیایی تخصصی تره
کیفیت پارکت ایتالیایی مقاله است
خرید پارکت ایتالیایی محصول
و نصب پارکت جزو خدمات می باشد.

مشاوره سئو برای محصولات تکراری سایت پارکت فروشی

بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها محصولات تکراری دارند که برای گوگل اصلا خوشایند نیست. پس باید چه کرد؟ مثلا تعدادی محصول داریم که مشخصات همگی یکسانند اما رنگ آنها فرق می کند. با مشاوره سئو ما تمام این موارد شرح داده خواهد شد.

مشاوره سئو برای سرعت سایت

سرعت سایت روی سئو تاثیر ندارد! تا حدودی صحیح است! اما شما جایی یه مشکل میخورید که خزنده های گوگل میخواهند سایت را بررسی کنند و آنقدر سرعت پایین است که از بازدید آن سایت صرف نظر می‌کنند. یا حتی سرعت تا جاییست که موتور ها نمیتوانند آن را شناسیایی کنند. از طرفی کاربران حوصله انتظار کشیدن را ندارند. پس به سایت بعدی مراجعه می کنند و این یک نشانه منفی برای گوگل است! کار بر روی سرعت سایت را باید در بخش تکنیکال سئو سپرد که میتوانید آن را به ما واگذار کنید.

مشاوره سئو برای موبایل دوست بودن وبسایت سرامیک فروشی

بیشتر از ۹۰ درصد مخاطبان با موبایل سرچ می‌کنند. البته در برخی اژ حوزه ها این عدد به ۵۰ هم میرسد . اما بیشتر سرچ مربوط به موبایل است. گرفتن رتبه خوب از گوگل پیج اسپید گوگل را برای شما در تعیین استراتژی سئو و جلسه مشاوره سئو سایت پارکت فروشی خواهیم داشت.

مشاوره سئو برای لینک ها

همانطور که بالاتر توضیح دادیم لینک سازی بخش اعظم مشاوره سئو است. لینک سازی داخلی و خارجی را با بهترین استراتژی در جلسه مشاور سئو با رسم شکل توضیح خواهیم داد.

افزایش فروش فروشگاه های پارکت فروشی با سئو

اگر راه درست را انتخاب کنید قطعا در هزینه های کسب و کار خود صرفه جویی خواهید کرد. از طرف دیگر این استراتژی باعث می شود تا فروش بیشتری را تجربه کنید. پس با مشاوره سئو سایت برای فروشگاه خود راه افزایش فروش را باز کنید.

مشاوره سئو سایت پارکت فروشی شامل چه مواردی است؟

تمام بخش های سئو داخلی، خارجی، فنی و زیر مجموعه این بخش ها به طور کامل در مشاوره سئو سایت پارکت توضیح داده خواهد شد. مشاوره و خدمات سئو تلفنی برای سایت پارکت فروشی می خواهید؟ شرکت دیجیتال مارکتینگ دایموندوب اینجاست تا به شما یک مشاوره اصولی سئو تقدیم کند. پس با شماره 09923393287 تماس بگیرید.
زنبیل خرید